Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zostaw nam wiadomość, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą

Umów się przez formularz

METALCHEM-WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Studzienna 7a
01-259 Warszawa, Polska

tel: +48 22 837 12 70

Jak do nas trafić

  1. pl
  2. en
Pompownie ścieków

Dział Handlowy
handlowy@metalchemsa.pl lub metalchem@metalchemsa.pl

Edward Kubiak - Kierownik działu
Sprzedaż pomp i części zamiennych
mob. +48 501 746 455
tel. +48 22 837 12 70 wew. 24
email: ekubiak@metalchemsa.pl

Kinga Siejka - Sprzedaż pomp i części zamiennych
mob. +48 506 681 745
tel. +48 22 837 12 70 wew. 28
email:
ksiejka@metalchemsa.pl

mgr inż. Krzysztof Wilanowski - Dobór pomp i przepompowni
mob. +48 502 648 588
tel. +48 22 837 12 70 wew. 35
email: kwilanowski@metalchemsa.pl

Dariusz Ozdarski - Dobór pomp i przepompowni
mob. +48 500 130 870
tel. +48 22 837 12 70 wew. 31
email: dozdarski@metalchemsa.pl

Jerzy Kosowski - Sprzedaż i serwis monitoringu
mob. +48 502 216 083
tel. +48 22 837 12 70 wew. 32
email: jkosowski@metalchemsa.pl

Jacek Kosowski - Sprzedaż i serwis monitoringu
mob. +48 505 158 267
tel. +48 22 837 12 70 wew. 32
email: jakosowski@metalchemsa.pl

Produkcja pomp i przepompowni
mgr Piotr Piechowniak - Szef produkcji
mob. +48 502 257 923
tel. +48 22 837 12 70 wew. 21
email: ppiechowiak@metalchemsa.pl

Artur Marciniak - Koordynator serwisu przepompowni
mob. +48 726 007 004
tel. +48 22 837 12 70 wew. 21
email:
amarciniak@metalchemsa.pl

Sekretariat Zarządu
tel. +48 22 837 12 70 wew. 40
email: sekretariat@metalchemsa.pl

Struktura firmy

Przepompownie osiedlowe

Dział Konstrukcyjny
mgr inż. Mariusz Hotel - Kierownik działu
mob. +48 502 713 505
tel. +48 22 837 12 70 wew. 19

email: mhotel@metalchemsa.pl

mgr inż. Leszek Wyka - Konstruktor
mob. +48 885 533 622 (wt-śr-cz)
tel. +48 22 837 12 70 wew. 32
email: lwyka@metalchemsa.pl

mgr inż. Andrzej Przybiński - Konstruktor-Technolog
mob. +48 515 182 276
tel. +48 22 837 12 70 wew. 18
email: aprzybinski@metalchemsa.pl

mgr inż. Marcin Świątek - Konstruktor-Kierownik proj. międzynarod.
mob. +48 660 633 882
tel. +48 22 837 12 70 wew. 18
email: mswiatek@metalchemsa.pl
Skype: w00nga, Whatsapp-Hangouts-Wechat: +48 660 633 882

mgr inż. Krzysztof Moczarski - Sterowanie i automatyka
mob. +48 500 114 195
tel. +48 22 837 12 70 wew. 32
email: kmoczarski@metalchemsa.pl

Serwis pomp
Rafał Wierzbicki - Serwis pomp
mob. +48 506 047 421
tel. +48 22 837 12 70 wew. 26
email: serwis@metalchemsa.pl

Magazyn i zaopatrzenie
email: magazyn@metalchemsa.pl

Piotr Perciak - Kierownik magazynu
mob. +48 501 111 111
tel. +48 22 837 12 70 wew. 29
email: pperciak@metalchemsa.pl

Księgowość
tel. +48 22 837 12 70 wew. 25
email: ksiegowosc@metalchemsa.pl

Przepompownie ścieków montaz i realizacja

Kontakt


|Metalchem-Warszawa Spółka Akcyjna|Adres: ul. Studzienna 7a, 01-259 Warszawa, woj. mazowieckie, Polska|NIP 527-020-40-40|Kontakt: tel. +48 22 837 12 70, email: metalchem@metalchemsa.pl, www.metalchemsa.pl|

|Pompy do ścieków|Pompy ściekowe|Przepompownie ścieków|Przepompownie ściekowe|Przepompownie deszczowe|Serwis pomp| Przepompownie przydomowe|Przydomówki|Serwis pomp|Automatyka pompowni|


Pompy do gnojowicy|Pompy na piaskowniki|Pompy do kanalizacji|Pompy do deszczówki|Pompy do pieczarkarni|Pompy do odcieków|Pompy odwadniające|Pompy do osuszania|Pompy do oczyszczalni|Pompy zatapialne|pompy wirnikowe